HAKKIMIZDA

Biz ALMİNA POLİKLİNİĞİ olarak 2007 yılından itibaren cilt sağlığı ve gençleştirme uygulamalarını en yeni teknolojiler ve ürünlerle yapmayı ilke haline getirdiğimiz kliniğimizde hizmet vermekteyiz.

Doktorumuz ve ekip arkadaşları uluslararası standartlarda eğitim ve sertifikasyonlara sahiptir. Ayrıca sürekli yeni teknoloji ve uygulamaları yurtiçi ve yurtdışında ki kongrelerle sürekli kendilerini geliştirmektedirler.

Güzelliğinize önem veriyor, sağlığınız için çalışmaya devam ediyoruz.  Kliniğimizde kırışıklık tedavisi ,dolgu ,cilt gençleştirme, lazer uygulamaları ile hizmet vermekteyiz. Örnek teşkil eden kliniğimizde  uluslararası kalite standartları uygulanırken, sağlığınız için gereken tüm ihtiyaçları barındırıyoruz.  

Üstün teknolojik ekipman ve donanımlarımızla siz değerli müşterilerimize modern, hijyenin hat safhada olduğu konforlu bir ortam sunuyoruz. 

Kendinizi iyi ve özel hissetmeniz için varız, uzman kadromuzla sağlıklı yaşamın referansı olmayı sürdüreceğiz…

Dr. Yasin Çobanoğlu

Medikal Estetik Hekimi

Güzelliğinize önem veriyor, sağlığınız için çalışmaya devam ediyoruz. Kliniğimizde cilt gençleştirme, lazer uygulamaları, bölgesel uygulama ve diğer uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Birlikte Çalıştığımız Firmalar

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish