CİLT BAKIMI

CİLT BAKIMI

Cilt üzerinde biriken ölü tabakayı temizleyip komedon ve sivilcelerden arındırma işlemidir.

Cildimizi dış etkenlerden ve yer çekimine karşı koruma açısından cilt bakımının önemli bir etkisi vardır.Cilt elastikiyetini arttırma,nem dengesini koruma,yenilenme,arınma ve canlandırma cildimizin rutin ihtiyacıdır.Düzenli olarak ayda bir yapılması gereken bir bakımdır.

Uygulanan profesyonel bakımların ardından ev devam ürünleriyle desteklenmelidir.Bu aşamada ürün seçimi önem arz etmektedir.

Biz ALMİNA POLİKLİNİĞİ olarak merkezimizde dermokozmetik  ürünleri tercih etmekteyiz.Dünya çapında kullanılan geniş ürün yelpazesine sahip  ürünleri geniş bir kitleye ulaşmaktadır.

Hayat boyu gözlemlenen akne,leke,anti aging,gözenek sıkılaştırma,rozase,kuruluk,hassasiyet,kılcal damar,cilt canlandırma,koyu lekeler vb. gibi cildin tüm problemlerinde  sonuca konforlu bir şekilde ulaşılabilir.

Tek seans yeterli midir?

Tek seansta cildinizdeki farkı hissedersiniz fakat yeterli değildir.Aylık düzenli bakım ve ev bakım ürünleriyle desteklemeniz gerekmektedir.

Cilt bakımından sonra kızarıklık veya iz kalır mı?

Cilt hassasiyetine göre kişiden kişiye değişebilir.Hafif pembeleşme görülebilir ve sosyal hayatınıza hemen dönebilirsiniz.

Ne kadar sürer?

Uygulamalarımız cilt problemine göre 45 dk.ile 1,5 saat arası değişmektedir.

İnce çizgi ve kırışıklığım cilt bakımıyla geçer mi?

Düzenli cilt bakımı ve özel anti aging özel bakımlarla gözle görülür şekilde düzelmeler olur.

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish