PİCO LAZER DÖVME SİLME

PICO LAZER İLE DÖVME SİLME

Pico lazer her renkteki dövme ve kalıcı makyaj silinmesinde en yeni ve etkili lazer sistemidir.Q-switch lazerlere göre 10 kat daha kısa sürede daha yüksek enerjileri sadece boya partiküllerine çevre dokulara zarar vermeden atış yapabilmemize imkan sağlamaktadır.

Ayrıca picocare 450 şuan piko lazerler içinde 450 seviyesinde atış yapabilen ve FDA onayı olan cihazdır.Boya partiküllerini qswitch lazerlere göre çok daha küçük parçalara ayırarak vücudumuzun savunma hücreleri tarafından daha hızlı uzaklaştırmasına imkan vermektedir.

Seans sayısı boyanın derinliğine ve boyanın özelliğine göre değişmektedir.Önceki lazerlerle 4-10 seans sürerken pico lazerle yarı yarıya azalmaktadır.Renkli dövmelerde seans sayısı biraz daha fazla olabilmektedir.

Tedavi diğer lazerlere göre daha az ağrılıdır.İŞlem öncesinde kullanılan lokal anestezik kremlerle bu ğrı dahada azaltılabilmektedir.

Tedaviden sonra kızarıklık,ödem yer yer su toplaması olabilir.Antibiotikli krem sürülüp kliniğimizde kapatılmaktadır.Daha sonra epitelizan bir kremle bakım önerilir.6-10 gün içinde kabuklar dökülür.Güneş koruyucu ihmal edilmemelidir.

Seans aralıkları 6-8 hafta arasındadır.

Pico lazer her renk dövmede ve kalıcı makyajda daha hızlı ve daha iyi sonuç almamızı kolaylaştırmaktadır.

Pico lazerin geniş dalga boyu aralığı ve saniyenin trilyonda birinde yüksek enerjiyi verebilmesiylede her renkteki dövmede etkinliğimiz artmaktadır.

Dövme herzaman pişmanlıık olmayabilir ama artık picolazerle her renkteki dövmeleriniz siz pişman olunca daha hızlı ve daha etkin silinebimekte.

 

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish